O nas

Gdy 18 maja 1998 roku, otwieraliśmy swoje podwoje, polkowicki Aquapark był największym tego typu kompleksem rekreacyjnym w Polsce. Nadal po 15 latach funkcjonowania, pod wieloma względami sytuujemy się w  krajowej czołówce. Jesteśmy przede wszystkim znani z wysokiej jakości usług i przyjaznej atmosfery. Mamy bardzo wielu przyjaciół, stałych Klientów. Oczywiście wciąż trafiają do nas nowi goście. Każdego witamy z radością. Charakterystyczny, futurystyczny kształt naszego obiektu widoczny z fragmentu drogi krajowej S-3, prowadzącej od Szczecina do Pragi jest dobrze znany wszystkim, którzy zatrzymali się w Polkowicach na relaks i odpoczynek. Zdarzają się dni gdy w godzinach otwarcia gościmy łącznie nawet 2 tysiące osób.

W 2008 roku przeobraziliśmy się w Regionalne Centrum Rekreacyjno – Rehabilitacyjne. Było to kolejne potwierdzenie naszego profesjonalizmu, oraz rozmachu w działaniu. Jednocześnie zwróciliśmy uwagę na istotny atut – kompleksowy charakter świadczonych usług bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. W polkowickim Aquaparku można spędzić nawet cały dzień z pożytkiem dla samopoczucia i zdrowia. Do dyspozycji są wodne niecki i sauny, nowoczesny basen sportowy i kręgielnia, grota solna, kriokomora, sala bilardowa, 200-metrowa sala fitness. Jest również wyposażona przychodnia  w sprzęt, w której pracują wysokiej klasy lekarze specjaliści oraz wykwalifikowani fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem.…

W sumie dziesiątki możliwości, z których korzystają ludzie  praktycznie w każdym wieku.  Na najmłodszych bywalców  czeka mnóstwo ciekawych miejsc do zabawy w specjalnie dla nich przygotowanych brodzikach. Dodatkowo pozytywnie wyróżnia nas to, iż propagujemy zdrowy styl życia z myślą o całych rodzinach.

Mówimy, że w Aquapark Polkowice – Regionalnym Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym S.A. słońce świeci przez cały rok  i nie odczuwa się upływającego czasu. Warto się o tym przekonać osobiście.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dział Obsługi Klienta - Rezerwacja, Kasy
tel.: (76) 74-62-751
rezerwacja@aquapark.com.pl

Aqua Bar, Kręgielnia i Sala Bilardowa
tel.: (76) 74-62-733

Copyright Aquapark Polkowice - RCRR S.A. © 2012